لیگ قهرمانان اروپا

رونالدو: رئال می‌تواند نقطه ضعف خط دفاعی یووه را پیدا کند

فوتبال ترایب- کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، تایید کرد که تیمش مقابل یوونتوس در فینال چمپیونزلیگ دیدار دشواری پیش رو دارد اما معتقد است که تیمش شانس بالایی برای دفاع از عنوان قهرمانی اش در این رقابت ها دارد.

رئالی ها که سال گذشته با پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید در ضربات پنالتی، قهرمان چمپیونزلیگ شدند، در صورت پیروزی در فینال امسال مقابل یوونتوس، به اولین تیمی تبدیل می شوند که در 24 سال اخیر از قهرمانی اش در این رقابت ها دفاع کرده است.

رونالدو به سایت یوفا گفت:” همه بازیکنان رئال می خواند تاریخ سازی کنند. این برای تیم اول باشگاه یک موهبت است که بتواند برای دو سال پیاپی قهرمان چمپیونزلیگ شود.

ما می دانیم که دیدار بسیار دشواری خواهد بود اما ما رئال هستیم و می دانیم که شانس خوبی برای قهرمانی داریم. این فینال مقابل فینال سال قبل است؛ اساسا مانند سکه ای که می تواند به هر طرف بیفتد.

هر دو تیم تلاش خواهند کرد تا از اشتباهات حریف درس بگیرند؛ هر تیمی که بازی کم اشتباه تری داشته باشد، پیروزی می شود و امیدوارم آن تیم ما باشیم.

این دیدار هیجان انگیزی برای بازیکنان و هواداران هر دو تیم خواهد بود. انتظارات زیادی از ما می رود.

یوونتوس تیم فوق العاده ای است. آنها با قهرمانی در سری آ و کوپا ایتالیا این را نشان دادند. آنها نتایج بسیار خوبی در اروپا گرفتند.

آنها مانند اتلتیکو دوست دارد خیلی فشرده دفاع کنند. مطمئنا یوونتوس خط دفاعی فوق العاده ای دارد اما همیشه نقطه ضعفی هم هست. ما باید بفهمیم که چطور باید حمله کنیم.”