لیگ ایران

سیروس پورموسوی سرمربی فولاد خوزستان شد

فوتبال ترایب- باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد که سیروس پورموسوی، سرمربی فعلی استقلال خوزستان، فصل آینده هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت.

فولاد خوزستان فصل گذشته به رتبه دهم رضایت داد و همین مسئله باعث شد تا مدیران فولاد به فکر جانشینی برای نعیم سعداوی بیفتند.

در ابتدا از پائولو سرجیو به عنوان گزینه هدایت این تیم نام برده می شد اما پس از اینکه مدیران فولاد با این مربی پرتغالی به توافق نرسیدند، با یحیی گل محمدی وارد مذاکره شدند ولی او نیز در نهایت راهی تراکتورسازی شد.

در حالی که هیچ خبری از مذاکره جدی فولادی ها با گزینه ای جدید مطرح نشده بود، آنها در بیانیه ای اعلام کردند:” گزینه هدایت فولادمردان خوزستان در لیگ شانزدهم به عنوان سرمربی یکی از تیم های لیگ برتر فعالیت می کرد. بر اساس اعلام یکی از مسوولان باشگاه، توافق نهایی با این چهره شناخته شده فوتبال حاصل شده است و در روزهای آینده قرارداد همکاری بین این گزینه بومی با باشگاه فولاد خوزستان منعقد خواهد شد.”

در نهایت دقایقی پیش علیرضا اژدری زاده، مدیرعامل فولاد، به خبرنگاران گفت:” در این باره با هیئت مدیره به اجماع رسیدیم و اقای پورموسوی به عنوان سرمربی فولاد انتخاب شد.”