لیگ ایران

واکنش اینستاگرامی محسن فروزان به محرومیت عجیبش

فوتبال ترایب- محسن فروزان، دروازه بان سابق استقلال، که به تازگی از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال باا محرومیتی عجیب روبرو شد، در پستی اینستاگرامی به این اتفاق واکنش نشان داد.

او که در ابتدای همین فصل هم با محرومیتی مشابه مواجه شده بود، از سوی کمیته اخلاق به دلیل عکس های منتشر شده از سوی همسرش در اینستاگرام بار دیگر سه ماه از فوتبال محروم شد؛ هرچند واکنش هایی که این حکم عجیب به همراه داشت باعث شد تا فدراسیون فوتبال این حکم را به حال تعلیق در بیاورد.

فروزان که در این مدت سکوت کرده بود، اکنون در پستی اینستاگرامی به این موضوع واکنش نشان داد.

او در اینستاگرامش نوشت:” دوستان، سروران، اهالی فوتبال، هنر رسانه و مردان ایران زمین، سلام و درود بر شما، در فوتبال و ورزش اتفاقات خوبی را پشت سر گذاشتم.

اما لحظاتی را که در این چند روز تجربه کردم، از هر قهرمانی و عنوانی ارزشمندتر بود؛ لحظاتی که فوتبال و هنر ظرفیت بالای خود در بروز رفتارهای جوانمردانه را نشان داد. این بار شاهد حمایت های جامعه فوتبال، هنر و رسانه بودم. علی کریمی مرد، تهمینه میلانی نازنین، پوریا پورسرخ عزیز و آقای واعظ آشتیانی، اهالی تیزبین و دلسوز و مردم ایران زمین، من و همسرم این روزهای سخت را با توکل به خداوند رحمان و رحیم و با حمایت شما بزرگواران سپری کردیم.

هرگز لطف و محبت تک تک شما خوبان را فراموش نخواهیم کرد. خیلی ها به من گفتند باید یک کاری می کردی و چرا سکوت کردی. بزرگی می گفت در جامعه ما انسان باید خیلی صبور باشد. اینجا سرزمین دیگری است و باید با صبر و زحمت به مقابله با مسائل و شدائد رفت. من هم چنین رویه ای در پیش گرفتم. به امید روزی که از روی ظاهر قضاوت نشویم و قضاوت نکنیم. باشد که فوتبال ایران به دست فوتبالی ها اداره شود. شاید آنروز من نباشم اما امروز آن را می بینم.

ارادتمند شما- محسن فروزان”