استقلال

منتظری، شهباززاده و تبریزی؛ سه گزینه اصلی منصوریان

فوتبال ترایب- در حالی که پرسپولیس در همان روزهای ابتدایی نقل و انتقالات، با به خدمت گرفتن گادوین منشا و شجاع خلیل زاده، شروعی طوفانی داشت، استقلالی ها هنوز خریدی برای فصل آینده نداشتند.

اما به نظر می رسد علیرضا منصوریان در مورد خریدهایش به جمع بندی رسیده و سه خرید اصلی اش را مشخص کرده است.

گزینه اول استقلالی ها که به نظر می رسد با آنها به توافق هایی هم رسیده، پژمان منتظری است. مدافعی که 6 سال برای آبی ها بازی کرده و محبوبیت زیادی هم بین هواداران این تیم دارد. روز گذشته بود که رضا افتخاری، رئیس باشگاه استقلال، تایید کرد که منتظری در حال آماده کردن شرایط برای بازگشت به این تیم است.

دیگر استقلالی سابق که احتمالا در این این تابستان بار دیگر آبی پوش خواهد شد، سجاد شهباززاده است. او که در تابستان سال قبل از استقلال جدا شد، بعد از یک نیم فصل ناموفق در آلانیا اسپور، به نفت تهران پیوست و توانست با این تیم قهرمان جام حذفی شود. بازگشت او به استقلال می تواند قدرت خط حمله این تیم را به میزان قابل توجهی افزایش بدهد.

البته شهباززاده تنها گزینه منصوریان برای تقویت خط حمله تیمش نیست. مرتضی تبریزی، مهاجم ذوب آهن هم دیگر گزینه ای است که منصوریان روی خرید او حساب کرده و عکس هایی هم از این بازیکن در کنار کاوه رضایی، مهاجم استقلال، منتشر شده، احتمال پیوستن این بازیکن به جمع آبی های پایتخت را افزایش داده است.