لیگ ایران

محرومیت محسن فروزان با حکم تاج لغو شد

فوتبال ترایب- مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، حکم محرومیت سه ماهه محسن فروزان را لغو کرد و پرونده او را برای رسیدگی مجدد به کمیته استیناف فرستاد.

واکنش اهالی فوتبال و رسانه به حکم محرومیت عجیب فروزان باعث شد تا مهدی تاج شخصا به این پرونده ورود و آن را لغو کند. تاج که اعلام کرده از ابتدا با این حکم مخالف بوده، پرونده فروزان را به کمیته استیناف فرستاد و انتظار می رود که با توجه به حمایت رئیس فدراسیون فوتبال، انتظار می رود این پرونده بدون در نظر گرفتن محرومیت یا جریمه ای برای دروازه سابق استقلال، مختومه شود.

تاج در مصاحبه با سایت میزان گفت:”من از همان ابتدا شخصا پیگیر این پرونده شدم چون معتقدم سیاست ما باید به شکلی باشد که علاوه بر رسیدگی به بی انضباطی‌ها و مشکلات به وجود آمده حمایت کافی هم از افراد حقیقی و حقوقی فوتبال در مسائل مختلف داشته باشیم.

این ایراد هم به حکم محرومیت محسن فروزان وارد بود که به خاطر اشتباه یک فرد دیگر،‌ نمی‌توان شخص دیگری را محروم کرد و به همین دلیل اعلام کردیم این رای قابل تغییر است و با درخواست تجدید نظر او دوباره بررسی خواهد شد. تمام تلاش ما این است که مشکل حل و همه چیز ختم به خیر شود.”