لیگ قهرمانان آسیا استقلال

شکایت العین از استقلال برای سمور فراری!

فوتبال ترایب- باشگاه اماراتی العین از استقلال به بهانه میزبانی نامناسب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان شکایت کرد و در بندی از شکایت نامه این باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا، به سموری که بین دو نیمه دیدار دو تیم در زمین ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده بود، اشاره شده است.

استقلال در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان میزبان العین بود و موفق شد با گل دقایق پایانی کاوه رضایی از روی نقطه پنالتی به پیروزی برسد؛ اتفاقی که به نظر می رسد باعث عصبانیت مدیران باشگاه اماراتی شد و شکایت بهانه جویانه آنها به ای اف سی را به همراه داشت.

در این شکایت آنها به موارد مختلفی از جمله  توهین هواداران استقلال به باشگاه العین و پرتاب اشیا،  عدم فراهم کردن امکانات لازم برای استقرار باشگاه العین و عدم فراهم کردن وسیله ی مناسب برای جا به جایی در تهران و محاصره ی اتوبوس تیم فوتبال العین توسط هواداران استقلال اشاره شده است.

اما عجیب ترین موردی که این باشگاه به آن اعتراض کرده، حضور سموری بود که بین دو نیمه برای دقایقی وارد زمین شد و در نهایت توسط ماموران امنیتی به خارج از محوطه ورزشگاه منتقل شد.

اکنون باید منتظر ماند و دید که با توجه به گزارش هایی که ناظر ای اف سی ارائه کرده، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا چه تصمیمی خواهد گرفت.