تراکتورسازی

یک سهمیه آزاد تراکتورسازی از دست رفت

فوتبال ترایب- سینا عشوری که قبل از نیم فصل به دلیل آسیب دیدگی از لیست تراکتورسازی خارج شده بود به دلیل محرومیت فیفا تا باز شدن پنجره بازیکنان آزاد نمیتواند این تیم را همراهی کند.

ترکش های محرومیت از نقل و انتقال تراکتورسازی هر روز به پر و بال یکی از بازیکنان این تیم اثابت میکند. این بار سینا عشوری هافبک دفاعی تراکتورسازی در حالی که با این تیم قرارداد هم دارد ولی به دلیل خارج شدن نامش از فهریت تراکتورسازی تا اواسط نیم فصل اول قادر به همراهی تیمش نیست.

عشوری اواسط نیم فصل اول لیگ گذشته دچار پارگی رباط صلیبی شد. در نیم فصل برای اینکه جایی برای حضور سجاد شهباز زاده باز شود، علی رغم اینکه قرارداد عشوری تمدید شد ولی نام او از فهرست 18 بازیکن بزرگسال تراکتورسازی خارج شد.

اما درست وقتی که قرار بود نام شهباز زاده در هیات فوتبال تبریز ثبت شود خبر محرومیت فیفا به تراکتورسازان رسید تا هم نتوانند مهاجم تازه را به لیست وارد کنند و نه هافبک خود را به لیست برگردانند.

سینا عشوری که از اواخر لیگ گذشته آماده بازگشت به میادین بود حال حتی در ابتدای فصل بعد هم نخواهد توانست به زمین برود. خبر بد تر برای مدیران تراکتورسازی این است که در صورت استفاده از عشوری، یکی از سه سهمیه آزاد خود را که برایش برنامه داشتند نیز از دست خواهند داد و عملا دو نفر بازیکن ازاد را میتوانند به تیم اضافه کنند.