آسیا

سه نماینده از ایران در تیم هفته لیگ قهرمانان آسیا

فوتبال ترایب- بهترین بازیکنان اولین هفته حذفی لیگ قهرمانان آسیا معرفی شدند و نمایندگان ایران هر کدام یک نماینده در این لیست داشتند.

در فهرست بهترین بازیکنان نام صادق محرمی دفاع پرسپولیس در رتبه دوم به چشم میخورد. محرمی در بازی مقابل لخویا روز سختی در پیش داشت و توانست حملات این تیم قدرتمند در سمت راست خط دفاعی تیمش را مهار کند و با دادن 40 پاس موفق به هم تیمی ها، روز خوبی را پشت سر بگذارد و نمره 8.2 بگیرد.

حسن بیت سعید از استقلال خوزستان نیز رتبه 6 این فهرست را از آن خود کرد. بیت سعید در روزی که استقلال خوزستان پیروزی یک بر صفر مقابل تیم قدرتمند الهلال را با شکست دو بر یک عوض کرد زننده تک گل تیمش بود و بارها دفاع رقیب را در تک حمله های تیمش آزار داد. بیت سعید با زدن 4 شوت در چهار چوب و 27 پاس موفق نمره 7.5 دریافت کرد.

محرمی و بیت سعید علاوه بر اینکه جز ده بازیکن برتر این هفته بودند، در تیم منتخب آسیا در دور رفت بازیهای لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفتند.

استقلال تهران هم در تیم منتخب یک نماینده داشت. رابسون جانواریو مدافع وسط برزیلی استقلال در روزی که بازیکنان العین از چپ و راست به دیوار دفاعی این تیم میزدند و در نبود دو هافبک دفاعی اصلی استقلال یعنی امید ابراهیمی و امید نورافکن، کار سختی در پیش داشت. رابسون با پرش ها و برش های فراوان مانع از به ثمر رسیدن حملات اماراتی ها در قلب خط دفاعی تیمش شد و بارها با پاسهای بلند، تک مهاجمان تیم را در موقعیت خوب در مقابل دروازه حریف قرار داد.