پرسپولیس

طارمی: عذر می خواهم، دعا کنید جبران کنم

فوتبال ترایب- در روزی که پرسپولیس میتوانست با پیروزی از بازی خانگی بدون تماشاگر به قطر برود، مهدی طارمی باز هم یک پنالتی حساس را گل نکرد تا عملکرد خوب گلزنی اش بار دیگر تحت الشعاع قرار بگیرد.

طارمی پس از بازی هم با سوالات خبرنگاران مواجه شد و با برخورد تند با آنها عملا این داستان را پیچیده تر کرد. او در گفت و گویی ضمن عذرخواهی از هواداران از آنها خواست که برای اینکه بتواند در بازی برگشت جبران کند، برایش دعا کنند.

مهاجم اول امسال لیگ برتر که در آسیا نیز بهترین گلزن رقابت هاست شائبه اینکه فقط به آمار گلزنی خودش توجه میکند را رد کرد و گفت: ” همیشه تمام توانم را برای موفقیت تیمی به کار گرفته‌ام و اگر خاطرتان باشد در ابتدای فصل نیز گفته بودم هرگز به آقای گلی فکر نمی‌کنم و قهرمانی را می‌خواهیم. این را گفتم بدانید که در ترکیب پرسپولیس به دنبال موفقیت فردی و شخصی نیستم و نبودم و فقط می‌خواستم سهمی از موفقیت تیم را ایفا کنم. با گرفتن پنالتی نیمی از مسیر برای موفقیت را طی کردم و دوست داشتم آن را با گل کردن ضربه تکمیل کنم که متاسفانه نشد. از همه هواداران فقط عذر می‌خواهم و امیدوارم ببخشند و البته دعا کنند در دوحه جبران کنیم.”

او همچنین از هم تیمی هایش و به خصوص حسینی کاپیتان پرسپولیس تشکر کرد که باز هم به او برای زدن ضربه پنالتی اعتماد کردند و افزود:” در تمرینات پنالتی زدم و عملکرد خوبی داشتم که باعث شد بازیکنان هم در زمان اعلام پنالتی به من اعتماد داشته باشند. از سیدجلال هم ممنونم که به من انگیزه داد.”

او اعتقاد دارد که بر خلاف دفعات قبل، ضربه خوبی زد و این عکس العمل خوب دروازه بان بود که مانع از به ثمر رسیدن گل شد:” ضربه‌ام را خوب زدم اما دروازه‌بان موفق عمل کرد و شرمنده شدم. موقعیت های دیگری هم داشتیم و شانس در بازی دیروز با ما یار نبود. حریف حرفه‌ای و تاکتیکی را پیش روی خودمان می‌دیدیم اما هیچ چیز تمام نشده و ما 90 دقیقه دیگر فرصت داریم. “

مهاجم پرسپولیس از خبرنگاران هم خواست که در شرایط بحرانی پس از بازی شرایط بازیکنان را درک کنند:” در پایان بازی از فشار و ناراحتی اصلا شرایط مصاحبه و صحبت کردن نداشتم. محسن مسلمان هم همان زمان گفت که آقای خوردبین اعلام کرده مصاحبه نکنیم.

اما یکی از دوستان با ادبیاتی محکوم کننده صحبت‌هایی داشت که جایگاه او از نظر خبرنگار را زیر سوال می‌برد. مسلم است که من هم در آن شرایط روحی و عصبی جواب مناسبی ندهم. خطاب من هم آن به اصطلاح خبرنگار بود و انتظارم این است وقتی از من بازیکن انتظار حرفه‌ای بودن دارید اصول حرفه‌ای را نیز رعایت کنید.”