ایران

سرمربی تیم ملی جوانان: از نظر بدنی کم آوردیم

فوتبال ترایب- امیرحسین پیروانی ضعف بدنی را عامل دریافت 4 گل در فاصله 13 دقیقه از زامبیا عنوان کرد. او با به عهده گرفتن مسئولیت این شکست زمان ناکافی برای آماده سازی تیم را عامل آن دانست.

تیم ملی جوانان ایران امروز در دومین دیدار از سری رقابت های جام جهانی جوانان در حالی که با دو گل از زامبیا پیش بود در نهایت با 4 گل ازا ین تیم شکست خورد. سرمربی ایران پس از بازی گفت:” ما بازی را خوب شروع کردیم اما در نیمه دوم به دلیل شرایط بدنی بازیکنان نسبت به زامبیا کم آوردیم و این مشکل باعث شد که در عرض 13 دقیقه 4 گل دریافت کنیم. در نیمه اول بازی خوبی ارایه کردیم. “

او با اشاره به لیگ تازه به اتمام رسیده ایران و فرصت کم آماده سازی جوانان گفت:” لیگ ایران اخیرا تمام شده و بازیکنان در یک لیگ فرسایشی حضور داشتند. برای آماده سازی کامل تیم فرصت کافی نداشتیم اما با این وجود در همان زمان هم بازیکنان با همه وجود تمرین کردند. طبیعی است که برای حضور در این مسابقات باید تجارب بیشتری داشت. زمانی که مجوز حضور در جام جهانی را به دست آوردیم تیم ما از شرایط بدنی بسیار خوبی برخوردار بود که می‌توانستیم در ۲۰-۳۰ دقیقه پایانی تیم‌های حریف را فلج کنیم.”

او با اشاره به اینکه هنوز شانس خوبی برای صعود داریم ادامه داد: “من بارها به بازیکنان گفتم که بازی را کنترل کنند اما آنها تمرکز خود را از دست دادند. بچه ها در این دو بازی بسیار شاداب کار کردند.من از عملکرد آنها رضایت کامل دارم.اگر اشتباهی شد و بازی را باختیم به من برمی گردد.”