لیگ ایران

حکم محرومیت جنجالی محسن فروزان تعلیق شد

فوتبال ترایب- محرومیت سه ماهه محسن فروزان دروازه بان سابق استقلال و صبای قم از کلیه فعالیت های فوتبالی آنقدر اقدام عجیبی بود که مدیران فدراسیون ترجیح بدهند آن رابه حالت تعلیق دربیاورند. با ورود مستقیم مهدی تاج رییس فدراسیون این پرونده قرار است مجدد مورد بررسی قرار بگیرد.

حکم تعلیقی محسن فروزان نه به خاطر خودش که به خاطر فعالیت همسرش در فضای مجازی صادر شد. اقدامی عجیب که فقط در کمیته اخلاق فدراسیون ایران میتوان انتظارش را داشت. از این حکم عجیب تر، به جریان افتادن آن پس از پایان لیگ برتر بود.

فدراسیون فوتبال روز گذشته با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد علت این کار عدم حضور دروازه‌بان صبای قم در کمیته اخلاق برای شرکت در جلسات رسیدگی به پرونده بوده و به همین دلیل رای محرومیت سه ماهه به صورت غیابی صادر شده است.

فروزان که پس از پایان لیگ در خارج از ایران به مسافرت رفته است در تماسی دریافت دعوت‌نامه‌ای از کمیته اخلاق برای حضور در جلسات را تکذیب کرد. با این حال تاکید کرد می‌خواهد با اعتراض به رای روند قانونی را طی کند و امیدوار است مهدی تاج و فدراسیون فوتبال برای حل مشکلات به وجود آمده به او کمک کنند.

با توجه به رایزنی‌های انجام شده و اعتراض محسن فروزان به حکم محرومیت رای محرومیت سه ماهه به حالت تعلیق درآمده است تا در بازگشت او به کشور مورد بررسی مجدد قرار بگیرد.