آسیا

ادعای مدیر العین؛ ایرانی‌ها به سمت دروازه‌بان ما سنگ پرتاب کردند

فوتبال ترایب- مدیر باشگاه العین امارات پس از شکست مقابل استقلال زبان به اعتراض از وضعیت میزبانی بازی گشود و نسبت به عملکرد ناظر بازی انتقاد کرد.

نتیجه ندانم کاری عده ای از تماشاگران تیم های کشورمان این میشود که هر شخصی به خودش اجازه دهد فوتبال ما و هوادارانش را زیر سوال ببرد. عصام عبدالله مدیر العین در روزی که هواداران استقلال یکی از بهترین روزهای خود را سپری کردند و با وجود دو ناظر از AFC ، ایرادی به عملکرد و رفتارشان وارد نبود، به آنها توهین کرد.

مدیر این تیم اماراتی اظهار داشت:” ما از تماشاگران ایرانی انتظار هر چیزی را داریم و بر این باور هستم که کنفدراسیون فوتبال آسیا باید یک چالش بزرگ را از پیش رو بردارد و باید چنین بازی‌هایی را با تدابیر امنیتی شدید برگزار کند.”

او در ادامه به درگیر شدن دروازه بان تیمش با افراد پشت دروازه اشاره کرد و ادعا کرد:” این انتظار را نداشتیم که مسئولان ایرانی چنین برخوردی داشته باشند. آنها قبل از بازی، در جریان بازی و بعد از آن بازی جوانمردانه را رعایت نکردند. عکاسان و خبرنگاران ایرانی به سوی خالد عیسی، دروازه‌بان ما سنگ پرتاب کردند و به او دشنام دادند اما ناظران بازی هیچ واکنشی نشان ندادند. “

پس از اینکه تیم های عربستانی به بهانه مسائل سیاسی بازی در خاک کشورمان را تحریم کردند حال محرومیت پرسپولیس از بازی با تماشاگر و محکومیت تعلیقی استقلال تهدیدی تازه برای فوتبال کشورمان در سطح آسیا است. مهمترین نقطه قوت فوتبال ما در آسیا تماشاگران ما هستند و نباید اجازه دهیم که رقبا فرصت، تهدید این برتری را به دست بیاورند.