ایران

امید نورافکن: غافلگیر شدیم والا نمی‌باختیم

فوتبال ترایب- کاپیتان تیم ملی جوانان اعتقاد دارد که پس از بازی با زامبیا تفاوت بازیهای داخلی و حتی آسیایی با جام جهانی را درک کرده است و تاکید کرد در این تورنمنت کوچکترین اشتباه ممکن است تاوان سنگینی داشته باشد.

امید نور افکن پس از شکست ناباورانه چهار بر دو مقابل زامبیا در جام جهانی جوانان کره جنوبی گفت:” ما در بازی با زامبیا تا دقیقه 60 الی 70 عالی بازی کردیم ولی چند دقیقه غافلگیر شدیم و روند بازی از دست مان خارج شد. قبل از این مربی ها به ما گفته بودند با کوچکترین اشتباه باید تاوان سختی بدهیم و این موضوع در بازی امروز به خودمان ثابت شد. فرق بین رقابت های جام جهانی با بازی داخلی و آسیایی را در این بازی به خوبی حس کردیم.”

او در باره سومین دیدار مرحله گروهی در مقابل پرتغال گفت:” بازی پرتغال بازی مرگ و زندگی است.می خواهیم این نتیجه را جبران کنیم. تمام تلاش مان را می کنیم تانتیجه لازم را بگیریم و به مرحله بعد صعود کنیم.”

هافبک استقلال در باره بازی این تیم با العین و پیروزی خانگی تیمش در نبود او افزود:” شنیدم استقلال خیلی خوب بازی کرده است. گل نخوردن در بازی خانگی خیلی مهم است. فقط یک همت دیگر باقی مانده است تا به هدفی که از اول فصل داشتیم برسیم. امیدوارم استقلال بتواند با صعود از مرحله یک هشتم نهایی بتواند به چیزی که استحقاقش را دارد برسد.”