استقلال

آتوسا حجازی: فقط علی کریمی شبیه باباست

فوتبال ترایب- دختر ناصر حجازی بين چهره‌های فوتبالی تنها شخصیت علي كريمي را نزدیک به پدرش می‌داند و می‌گوید هيچ‌كس به غير از ناصر حجازی حاضر نشد تا از منافع خودش بگذرد و سمت مردم را بگيرد.

دوم خرداد سالروز وفات ناصر حجازی دروازه بان سابق تیم ملی و استقلال و از بزرگان فوتبال کشور بود. آتوسا دختر او، نزدیک ترین خصوصیات شخصیتی به پدر را دارد و از قول پدر میگوید:” اگر جاي آتوسا و آتيلا عوض مي‌شد، وضعيت به اين شكل نبود.”

او درباره اینکه نبودن پدر چه احساسی دارد و او چگونه با این موضوع کنار آمده است گفت:” راستش را بخواهيد هر روزي كه از اين اتفاق مي‌گذرد، براي من سخت‌تر مي‌شود. هيچ‌وقت نمي‌توانم باور كنم كه اين اتفاق افتاده. هر روز، هر ساعت و هر جا يك عكس، اسم و يادي از پدرم است. هميشه فكر مي‌كردم با گذشت زمان خيلي چيزها فراموش مي‌شوند اما حالا نظر ديگري دارم و فكر مي‌كنم با گذشت زمان داغ پدرم براي‌مان تازه‌تر مي‌شود. «اي كاش بود»… اين آرزوي هر روز من است.”

فرزند حجازی شخصیت پدر را در استقامت روی اصول و تن ندادن به روابط پشت پرده یگانه میداند و می افزاید:” نه اينكه پدرم باشد اما من فكر مي‌كنم كه كسي مثل او نبود. در اين بين فقط بايد از علي كريمي نام ببرم. بين همه اين چهره‌ها، فقط علي كريمي بود كه به پدرم شباهت داشت. هيچ‌كس به غير از او حاضر نشد تا از منافع خودش بگذرد و سمت مردم را بگيرد. البته شك نكنيد، هرچه بگذرد، بدتر مي‌شود. مردم طوري شده‌اند كه اگر طرف ديگر به آنها توجه بيشتري بكند، قيد دوست، رفيق، خانواده و همه‌چيزشان را مي‌زنند و به آن سمت مي‌روند… اين هر روز بدتر مي‌شود.”