استقلال

فرشید اسماعیلی : بازیکن العین به سر من کوبید، داور من را اخراج کرد

فوتبال ترایب- اخراج فرشید اسماعیلی در بازی دیروز با العین اتفاقی بود که اگر توسط یک داور ایرانی رقم میخورد تا مدتها سوژه مدیران، بازیکنان و هواداران می‌شد. تمارض واضح بازیکن العین پس از خطای خشنی که روی اسماعیلی انجام داده بود و البته جو سازی مربی این تیم کمک داور را به اشتباه انداخت تا داور را مجاب به اخراج او کند.

اسماعیلی هنوز از این اخراج شوکه است و میگوید باور کنید وقتی داور کارت قرمز را نشان داد، تعجب کردم و نمی‌دانستم چه چیزی بگویم.

او ماجرا را اینگونه شرح میدهد:” بازیکن حریف با استوک و دست به سر من کوبید و این موضوعی است که در صحنه‌های تلویزیونی کاملا مشخص است. بعد از آن من سمت او رفتم و بدون اینکه کوچکترین برخی با او داشته باشم دیدم داور کارت قرمز مستقیم نشان داده است.

هافبک آبی ها در پاسخ به اینکه آیا حرف یا ناسزایی گفته که داور شنیده باشد اظهار داشت:” چه حرفی؟ من اصلا حرف زدن بلد نیستم! هیچ حرفی به داور نزدم. بازیکن حریف تمارض کرد و داور هم خیلی راحت با کارت قرمز من را از بازی برگشت محروم کرد.”

اسماعیلی احساسش پس از دیدن کارت را اینگونه شرح میدهد:” . شما دیدید که بازیکن العین روی خسرو حیدری خطا کرده بود و من پشت ضربه ایستادم تا توپ را سانتر کنم که به یک باره دیدم داور کارت قرمز مستقیم به من نشان داد. من تا حالا در عمر فوتبالم حتی رنگ کارت قرمز را هم ندیده بودم و این مساله واقعا برایم عجیب بود و اصلا نمی‌توانم آن را هضم کنم.”