انگلیس

هری کین کهکشانی بعدی رئالی‌ها خواهد بود؟

فوتبال ترایب- اگر رئالی ها همچنان به دنبال گزینه ای برای جانشینی کریم بنزما باشند، یکی از بهترین گزینه ها، هری کین، ستاره تاتنهام می تواند باشد.

کهکشانی ها که یک بار در سال 2013 خریدی 100 میلیون یورویی از تاتنهام داشتند و گرت بیل را از این تیم خریدند، می توانند با انتقالی مشابه، این بار آقای گل لیگ برتر را به خدمت بگیرند.

هری کین در حال حاضر در فرم بسیار خوبی قرار دارد و با بازی های خوبش ثابت کرده که بهترین بازیکن نسل تازه فوتبال انگلیس است.

29 گلی که او در 30 دیدار این فصل لیگ برتر به ثمر رساند، برای دومین فصل پیاپی جایزه بهترین گلزن لیگ برتر را از آن او کرد. بی تردید بازیکنی با چنین کیفیتی، شایستگی این را دارد که در تیمی بازی کند که برای فتح جام های بزرگ می جنگد.

هت تریک کین در آخرین دیدار فصل مقابل هال سیتی که همگی با پای چپ به ثمر رسید، فاصله او با روملو لوکاکو، نزدیک ترین تعقیب کننده اش در جدول گلزنان را به میزان قابل توجهی افزایش داد و بار دیگر ثابت کرد که او از نظر بدنی و اعتماد به نفس، در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.

این اولین بار نیست که ستاره های تاتنهام راهی باشگاه های بزرگتر می شوند؛ آنها قبلا هم گرت بیل و لوکا مودریچ را به رئال فروختند و پیش از آن هم مایکل کریک و دیمیتار برباتوف را به منچستریونایتد واگذار کردند.

اما آنها در فصلی که به نظر می رسید با حفظ ستاره های شان، می توانند به جام برسند، دست خالی ماندند تا بار دیگر تور باشگاه های بزرگ در اطراف این باشگاه دیده شود.