پرسپولیس

درخواست عجیب باشگاه پرسپولیس از هواداران

فوتبال ترایب- محکومیت به بازی بدون تماشاگر برای پرسپولیسی ها ضربه سنگینی بود. رویارویی با تیم قدرتمند لخویا مطمئنا با حضور هواداران پرشور قرمز کار ساده تری بود. اما ندانم کاری عده ای باعث ایجاد هزینه های مادی و معنوی برای قرمزپوشان پایتخت شد.

باشگاه پرسپولیس سعی کرد از این تهدید یک فرصت بسازد و در بیانیه ای از هواداران خواست هزینه ای که برای بلیت بازی در نظر گرفته بودند را به نشانه حمایت از تیم محبوبشان به شماره حسابهای باشگاه واریز کنند.

در این اطلاعیه آمده است:” این یک شعار یا تعارف نیست که پرسپولیس با هوادارانش زنده است و با آنها معنی و مفهوم پیدا می‌کند. هواداران پرسپولیس همواره چه در میادین فوتبال و چه خارج از آن، حامی سر سخت تیم محبوب خود بوده‌ اند و این حمایت از جنبه‌های اقتصادی هم بارها به نمایش در آمده است. این حضور پرشور و شعور در دو سال گذشته ظهور خاصی داشته و در ابعاد جدیدتری هم تبلور پیدا کرده و همواره باعث امیدواری شده است. هواداران در مواجهه با مشکلات در هر حوزه‌ای که باشند حاضر به یراق آماده همراهی تیمی هستند که آن را عاشقانه دوست دارند و این دوست داشتن خالصانه را با هیچ چیز و هیچ کس پیوند نمی‌زنند.

همراه نبودن چنین سرمایه‌هایی در میدان رقابت ضایعه‌ای سخت است که در مصاف پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا با آن روبرو شده‌ایم. حتی تصور ورزشگاه آزادی در حالی که تماشاگران در آن غایب هستند ، سخت و دردآور است اما بی‌تردید دعاها و انرژی‌های مثبت شما به سوی تیم روانه خواهد شد. پرسپولیس هر جا که باشد در قلب خود، هوادارانش را به همراه خواهد داشت و این روزها نیز در حرکتی خود جوش و بسیار ارزشمند شاهد تعریف جدیدی از این همراهی هستیم.

در روزهای گذشته تماس‌های بسیاری از جانب هواداران داشتیم که خواهان اعلام شماره حسابی بودند تا به صورت خاص هزینه خریدن بلیت بازی با لخویا و تماشای این بازی را به حساب باشگاه واریز کنند. بی‌تردید اینکه جمع این مبلغ چه میزان باشد در درجه اول اهمیت قرار ندارد بلکه نکته مهم این همراهی و همدلی است که به باور ما امکان ندارد اثر خود را بر تیم باقی نگذارد.

بر این اساس، با توجه به درخواست‌های مکرر هواداران، باشگاه پرسپولیس اعلام می‌دارد؛ کمک‌های نقدی صرفا باید از طریق حساب خزانه‌داری کل به حساب باشگاه واریز گردد.

بر این اساس، شماره حساب 2170559001002 به نام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس در شعبه ولنجک بانک ملی برای دریافت این وجوه و کمک‌های مردمی در نظر گرفته است. هواداران همچنین می‌توانند کمک‌های خود را از طریق شماره کارت 6037991899898070 حساب کمک‌های هواداری و شبای بانک ملی 300170000002170559001002 IR در اختیار پرسپولیس قرار دهند.”