اسپانیا

فاش شدن نام سرمربی جدید بارسا در رختکن این تیم

فوتبال ترایب- رسانه های اسپانیایی ادعا کردند که جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا، نام جانشین لوئیس انریکه را به بازیکنان این تیم اعلام کرده است.

بعد از اینکه انریکه در ماه فوریه اعلام کرد که در پایان فصل از بارسا جدا خواهد شد، گزینه های زیادی به عنوان جانشین او مطرح شدند اما هنوز باشگاه بارسلونا به طور رسمی سرمربی آینده آبی و اناری ها را معرفی نکرده است؛ اتفاقی که انتظار می رود بعد از دیدار فینال کوپا دل ری مقابل آلاوس رخ بدهد.

اما اکنون نشریه ال کورئو که در بیلبائو منتشر می شود، ادعا کرد که ارنستو والورده، سرمربی فعلی اتلتیک بیلبائو، سرمربی آینده بارساست و مدیران این باشگاه هم این موضوع را به اطلاع بازیکنان تیم رسانده اند.

این در حالی است که در حال حاضر از والورده، رونالد کومان و خوان کارلوس اونسوئه، کمک انریکه، به عنوان سه گزینه نهایی هدایت بارسا در فصل آینده نام برده می شود.

والورده در سال 2008 هم یکی از گزینه های هدایت بارسا بود اما در نهایت مدیران بارسا پپ گواردیولا را به عنوان جانشین رایکارد انتخاب کردند.

گفته می شود والورده و باشگاه بارسلونا دو هفته قبل، پیش قراردادی امضا کردند با این شرط که تا 31 ماه می، هر یک از طرفین می توانند توافق را برهم زده و پیش قرارداد را لغو کنند ولی بعید به نظر می رسد که این اتفاق بیفتد.