آسیا

شگرد العین مقابل استقلال؛ عصبی کردن شاگردان علی منصور

فوتبال ترایب- زوران مامیچ، سرمربی العین، در کنفرانس خبری پیش بازی با استقلال جنگ روانی را آغاز کرد. او اعلام کرد که برنامه تیمش برای شکست استقلال، عصبی کردن بازیکنان استقلال است.

جنگ روانی روی نیمکت، وقت کشی و جنجال های داخل زمین از شگردهای تیم های عربی در مقابله با تیمهای ایرانی بوده و هست. بازیکنان ما هم هر وقت بر اعصابشان مسلط بودند و با تمرکز بازی کردند در مقابل این تیم ها موفق بودند ولی هرگاه در چاله بازی عربها افتادند ضربه خوردند.

این بار سنگ اول را سرمربی کروات العین زد: ” بازی سختی در پیش داریم. برای استقلال احترام قائلیم. این تیم بازیکنان خوبی دارد ولی می دانم آنها یک تیم عصبی هستند!. استقلال را به خوبی آنالیز کرده ایم. برای ما مهم این است که نیمه اول را مدیریت کنیم و نتیجه خوبی بگیریم. از دقیقه اول تمرکز می کنیم تا بازی را اداره کنیم. می دانیم برابر استقلال باید چطور بازی کنیم.”

مامیچ تلاش کرد که تاثیر حضور تماشاگران در آزادی روی عملکرد تیمش را انکار کند و گفت:” چیزی که برای من قشنگ است و تحت تاثیر آن قرار می گیرم این است که در استادیوم جو خوبی ببینم. مهمترین مسئله این است که تیم را خوب می شناسم و می دانیم کجا بازی می کنیم. آمده ایم که بازی را ببریم. چیز دیگری نمی توانم بگویم. شرایط را خوب درک می کنیم و آنالیز خوبی داشته ایم.”