تراکتورسازی استقلال

دروازه بان استقلال جایگزین احتمالی اخباری در تراکتور

فوتبال ترایب- پس از پایان سربازی محمدرضا اخباری و ابراز تمایل سایپا برای بازگشت او به این تیم، تلاشهای مدیران این تیم برای پرکردن دروازه این تیم در دو جهت ادامه دارد. سعی برای حفظ اخباری و جلب رضایت سایپا، یافتن جانشنی مناسب برای او.

در مسیر اول به نظر میرسد که علی دایی سرمربی تازه سایپا نظرش در نگاه داشتن اخباری و لک در تیم است. مدیران سایپا نیز در چند مصاحبه پالس های منفی به درخواست تراکتوری ها داه اند.

در مسیر یافتن جانشین اخباری با توجه به محدودیت های مالی این تیم، حسین حسینی دروازه بان جوان استقلال مورد توجه قرار گرفته است.

گلر خوش اخلاقی آبی ها که در چند بازی پس از محرومیت رحمتی توانست قابلیت های خودش را نشان بدهد با ماندن دروازه بان اول استقلال در این تیم در فصل آینده، شانس زیادی در دروازه نخواهد داشت. او چند باری نیز از شرایط خود گلایه کرده است و احتمالا بدش نمی آید فصل بعد را درون دروازه تیم دیگری به عنوان دروازه بان اول حضور داشته باشد.

باید دید مدیران استقلال برای نگهداشتن او در تیم چه توانی به خرج خواهند داد و مدیران تراکتورسازی نیز چه موقع از ماندن اخباری نا امید شده و به سراغ او خواهند آمد.