سپاهان استقلال

جپاروف به دنبال فسخ یک طرفه قرارداد استقلال

فوتبال ترایب- با اظهارات مدیرعامل سپاهان مبنی بر فسخ یک طرفه قرارداد سرور جپاروف با استقلال ، این ماجرا وارد فاز تازه ای شد. رییس کمیته‌ تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال ایران با تایید این خبر دلایل جپاروف را مطرح کرد.

روزبه وثوق احمدی در پاسخ به این موضوع اظهار کرد:” پرونده این بازیکن از سوی ایجنتش به ما تحویل شد. جپاروف خواهان فسخ یک طرفه با باشگاه استقلال شده است و باشگاه استقلال نیز اعتراض کرده است.”

او درباره دلایل دعوی این بازیکن گفت:” جپاروف روی دو موضوع تاکید دارد. یک چون در آیین‌نامه‌ آمده است که اگر یک بازیکن کمتر از 10 درصد در بازی‌های تیمش به میدان برود می‌تواند قراردادش را فسخ کند و جپاروف هیچ بازی برای استقلال نکرده است و دوم این که جپاروف استدلال کرده که طبق مقررات اگر یک باشگاه محروم باشد و با یک بازیکن قرارداد بندد حق فسخ برای بازیکن به وجود می‌آید. “

وی در پاسخ به این سوال که استقلالی ها چه دلایلی در رد این موضوع دارند گفت:” هر کدام از طرفین ماجرا استدلال‌ها و مستندات خود را دارند. جپارف به دنبال فسخ موجه قراردادش است و استقلالی‌ها هم دلایل خود را دارند. این مساله باید مطرح شود و در نهایت تصمیم گیری شود.”