لیگ ایران

هافبک استقلال خوزستان: لطفا به جای تهدید، به فکر ما باشید

فوتبال ترایب- سلمان بحرانی، هافبک استقلال خوزستان، اعتصاب را تنها راه پیش روی هم تیمی هایش عنوان کرد و گفت:” ما چیز اضافه‌ای نمی‌خواهیم و فقط دنبال حق‌مان هستیم.”

زننده گل زیبای هفته آخر لیگ قهرمانان درباره اعتصاب هم تیمی ها و نرفتن آنها به فرودگاه برای اعزام شدن به عمان گفت: “این تصمیمی بود که همه بچه‌ها گرفتند. ما از قبل هم گفته بودیم که چه وضعیت بدی داریم. ما بعد از بازی با الجزیره تمرین نکردیم و یک تصمیم جدی گرفتیم تا این شرایط را ادامه دهیم. از لحاظ بدنی شرایط خوبی نداریم و در بازی مقابل الهلال از این بابت ضرر خواهیم کرد”
او با اشاره به اینکه استقلال خوزستان نماینده ایران است ولی کسی به مشکلات آنها توجهی نمی کند افزود: ” ما باید یک تصمیمی می‌گرفتیم تا شاید تغییراتی ایجاد شود. مگر صبر و تحمل بازیکنان تا چه حد است که بتوانیم با این همه مشکل کنار بیاییم؟! ما هم تا یک اندازه‌ای ظرفیت داریم. چرا کسی نباید به استقلال خوزستان کمک کند؟ من تا الان 20 درصد از مبلغ قراردادم را گرفته‌ام و این درحالی است که فصل به پایان رسیده و اگر دو بازی بعدی هم تمام شود معلوم نیست ما از چه کسی باید حق‌مان را بگیریم.”
بحرانی در خاتمه مسئولان فدراسیون را مخاطب قرارداد و گفت: “از مسئولان فدراسیون فوتبال می‌خواهیم به جای اینکه تهدید کنند کمی به فکر ما باشند. ما چیز اضافه‌ای نمی‌خواهیم و فقط دنبال حق‌مان هستیم.”