پرسپولیس

مهاجم متحول شده پرسپولیس ساز جدایی کوک کرد

فوتبال ترایب- علی علیپور هم به جمع بازیکنان قرمزی پیوست که به دنبال حضور در لیگ ها خارجی است. علیپور این بار با پیشنهاد قطری خوبی روبرو است.

پس از علیرضا بیرانوند و مهدی طارمی، این بار علی علیپور از باشگاه طلب رضایت نامه کرده است. علیپور مهاجمی است که در نیم فصل دوم متحول شد و بارها به کمک تیمش آمد ولی با حضور گادوین منشا بعید به نظر میرسد که در فصل آینده به او بازی برسد.

این مهاجم جوان فصل گذشته هم پیشنهادی از روسیه داشت ولی خودش زیاد مایل به رفتن نبود اما امسال ظاهرا ترس از نیمکت نشینی باعث شده است که او از باشگاه طلب رضایت نامه کند. باشگاه هم با توجه به قرارداد علیپور، برای او مبلغ یک میلیون دلار قرار داده است که به نظر نمیرسد باشگاهی چنین مبلغی برای او پرداخت کند.

پرسپولیس دوست ندارد چنینی مهره ارزانی را به راحتی از دست بدهد. علیپور سه فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد که مبلغ آن 300 میلیون تومان است. این مبلغ نازل به نسبت دیگر هم بازی ها نیز یکی از دلایل نارضایتی علیپور در باشگاه است. علیپور تلاش میکند با پیوستن به لیگ قطر با یک تیر دو نشان بزند ولی فعلا قرارداد دست و پایش را بسته است.