ایران

امیدواری پیروانی و نورافکن به شروع خوب در جام جهانی

فوتبال ترایب- کنفرانس مطبوعاتی پیش بازی ایران و کاستاریکا با حضور سرمربی و کاپیتان تیم ملی جوانان برگزار شد.

امیرحسین پیروانی سرمربی تیم کشورمان با اشاره به آمادگی ذهنی بازیکنان ایران برای اولین رویارویی خود اظهار کرد: ” تیم ما از لحاظ ذهنی و روانی بسیار آماده برای دیدار با کاستاریکاست و چند روز نیز زودتر در محل برگزاری مسابقات در کره جنوبی حاضر شدیم تا بتوانیم از لحاظ آمادگی ذهنی و روانی به شرایط مناسبی دست پیدا کنیم و به تطابق زمانی برسیم.”

او با اشاره به فرصت کم برای هماهنگی اعضای تیم افزود:” ما قبل از حضور در جام جهانی تنها دو بازی دوستانه با تیم سنگال داشتیم و به دو نتیجه تساوی دست یافتیم. برای تیم ملی ایران در جام جهانی آرزوی موفقیت می‌کنم. کاستاریکا نیز تیم بسیار خوبی است و از این تیم قبلاً آنالیز خوبی داشتیم.”

امید نورافکن کاپیتان تیم ملی که در آخرین لحظات به تیم اضافه شد نیز با تمجید از آمادگی هم تیمی هایش تصریح کرد:” شرایط بدنی ما بسیار خوب است. با آمادگی 100 درصد پا به این مسابقات گذاشته ایم. به دنبال این هستیم که در بازی نخست نتیجه‌ خوبی را بگیریم و برای بازی دوم و سوم برابر زامبیا و پرتغال از نظر روحی شرایط خوبی داشته باشیم و بتوانیم با نتایج خوبی به دور بعد صعود کنیم.”

کاپیتان تیم ملی جوانان گفت: “امیدوارم با بازی‌های خوبی که انجام می‌دهیم وارد فوتبال اروپا شویم. تفکر من و سایر بازیکنان تیم ملی این است که در این رقابت‌ها خوب ظاهر شویم و بتوانیم به فوتبال اروپا برویم. “