لیگ قهرمانان آسیا لیگ ایران

اعتصاب ادامه دارد؛ بازیکنان استقلال خوزستان به فرودگاه نرفتند

فوتبال ترایب- بازیکنان استقلال خوزستان در ادامه اعتصاب دسته جمعی شان، برای پرواز به تهران و رفتن به عمان در فرودگاه حضور پیدا نکردند تا دیدار این تیم مقابل الهلال عربستان در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

شاگردان سیروس پورموسوی که چند روزی است به بهانه عدم دریافت بخشی از قراردادشان در اعتصاب به سر می برند، قرار بود امروز صبح راهی تهران شوند تا از آنها به مسقط پرواز کنند اما به جز کادر فنی، سایر اعضای تیم در فرودگاه حضور پیدا نکردند تا شرایط این تیم پیچیده تر شود.

قرار بود اعضای تیم استقلال خوزستان ساعت 11 امروز راهی تهران شوند و در ساعت 18:30 هم به مسقط پرواز کنند اما با از دست دادن پرواز امروز صبح، مطمئنا آنها پروازی که راهی پایتخت عمان خواهد شد را نیز از دست می دهند.

سرپرست این تیم در همین زمینه به خبرنگاران گفت: پس از دیدار برابر الجزیره که تمرینات را تعطیل کرده بودیم دیگر بازیکنان به تمرینات بازنگشتند و در حالی که می دانستند امروز باید به عمان برویم هیچکدامشان به فرودگاه نیامدند.

بهمن روشنایی در رابطه بامدیریت باشگاه و وضعیت مطالبات بازیکنان افزود: در حال حاضر اوضاع به گونه ای شده است کسی پاسخگو نیست، پیش از این یک جلسه با مدیرعامل تیم داشتیم اما پس از آن ایشان در جلسه دوم حضور پیدا نکردند.

در صورتی که استقلال خوزستان در دیدار مقابل الهلال حضور پیدا نکند، این موضوع نه تنها برای این باشگاه، که برای فوتبال ایران می تواند تبعات سنگینی به همراه داشته باشد.