لیگ ایران

ذوب آهن مذاکره ای با قلعه نویی نداشت

فوتبال ترایب- سید محمد ناصح شایعه مربیگری امیر قلعه نویی در ذوب آهن را قویا تکذیب کرد. از نظر او مجتبی حسینی اولین گزینه مربیگری ذوب است و هیات مدیره منتظر دریافت برنامه های اوست.

امیر قلعه نویی همیشه گزینه جذابی برای تیم های لیگ برتری بوده است. او نشان داده است که رگ خواب لیگ برتر را به خوبی میداند و راه و رسم جام گرفتن در فوتبال ایران را از دیگر مربیان ایرانی بهتر بلد است.

پس از جدایی او از تراکتورسازی، ذوب آهن از مقاصد جدید او عنوان شده است ولی یکی از اعضای هیات مدیره این تیم با رد این شایعه اظهار داشت:” : این شایعه را صدرصد تکذیب می‌کنم. این اولین مرتبه‌ای است که من اسم ایشان را بر زبان می‌آورم و تا امروز حتی نامی از قلعه‌نویی بیان نکرده بودم. حسینی سرمربی تیم ذوب آهن کلیاتی از برنامه‌اش را به هیات مدیره ارایه کرده و قرار است او در جلسه دوشنبه اینده برنامه‌اش را با جزییات بیشتری در اختیار مدیران باشگاه بگذارد.”

او با بیان این نکته که حسینی در حال حاضر تنها گزینه مربیگری این باشگاه است افزود:” آقای حسینی زمانی که سرمربی تیم شدند گزینه اصلی نبودند اما گزینه مناسبی برای سرمربیگری بودند و فصل گذشته نیز سرمربی تیم شدند. اکنون نیز منتظر هستیم تا حسینی جزییات بیشتری از برنامه‌هایش را به باشگاه ارایه کند و برنامه‌اش را به طور دقیق‌تر به هیات مدیره ارایه کند. اگر برنامه‌های او مورد تایید قرار گرفت که ایشان سرمربی می‌شوند در غیر اینصورت به سراغ گزینه‌های بعدی خواهیم رفت.”