استقلال

منصوريان: اولویت ما تمدید با ستاره های فعلی است

فوتبال ترایب- عليرضا منصوريان در گفت و گویی با هواداران استقلال صحبت کرد و به آنها اطمینان داد که نیازی نیست نسبت به نقل و انتقالات نگران باشند.

منصوریان با اشاره به بازی با العین و اهمیت حضور هواداران پرشور استقلال گفت: “چشم اميد ما به سكوها و يار دوازدهم مان است. سرمايه اصلي استقلال، هواداران خونگرمش هستند. براي مسابقه با العين، اميدوارم با حضور ١٠٠ هزار نفري آنها در ورزشگاه آزادي، بتوانيم يك حماسه ملي خلق كنيم و براي اعتلاي پرچم ٣ رنگ جمهوري اسلامي ايران بكوشيم. استقلال مي تواند با حمايت هواداران، مقابل تيم العين موفق باشد. حضور هواداران، انگيزه و توانايي ما را چند برابر مي كند.”

منصوريان درباره اهمیت این بازی افزود: “استقلال در آستانه يك ديدار سخت و مهم قرار دارد. ما در مرحله حذفي ليگ قهرمانان بايد مقابل العين قرار بگيريم، تيمي قدرتمند و ثروتمند كه به عنوان تيم اول از گروه خود صعود كرده و بسيار قوي است. العين تيمي سخت كوش و قدر است. ما هم ٤-٣ بازيكن اصلي خود را در اختيار نداريم و همين مساله كارمان را سخت مي كند.”

سرمربي استقلال به هواداران اطمینان خاطر داد که پنجره نقل و انتقالات به خوبی برای استقلال بسته خواهد شد و تصریح کرد: “هواداران عزيز استقلال، به هيچ وجه نگران نقل و انتقالات نباشند. در حال حاضر همه تمركز باشگاه استقلال به ديدار با العين معطوف شده و پس از آن وارد كار نقل و انتقالات مي شويم. اولويت ما، تمديد قرارداد ستاره هاي خودمان است و به موقع ٤-٣ خريد هم انجام مي دهيم. استقلال به بلوغ و وحدت تاكتيكي رسيده و با اضافه شدن چند بازيكن جديد، كارمان را در نقل و انتقالات انجام مي دهيم.”