اسپانیا

زیدان: فشار روانی دیدار با سلتا خیلی زیاد بود

فوتبال ترایب- زیدان الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، پس از پیروزی 4-1 مقابل سلتاویگو، تایید کرد که تیمش بازی دشواری را پشت سر گذاشت و تاکید کرد که از حالا تنها به دیدار مقابل مالاگا فکر می کنند.

رئال با پیروزی در خانه سلتا، اکنون تنها یک امتیاز برای قهرمانی نیاز دارد و زیدان امیدوار است که بتوانند تا دیدار برابر مالاگا، ریکاوری خوبی داشته باشند.

او به خبرنگاران گفت:” هنوز دشوار ترین قسمت کار باقیمانده است. بازی به بازی به قهرمانی نزدیک تر می شویم و می دانستیم که پیروزی در این دیدار چقدر مهم است. در این بازی از لحاظ فیزیکی فشار زیادی به تیم وارد شد و باید یک ریکاوری خوب انجام دهیم تا در دیدار مقابل مالاگا دچار مشکل نشویم.

ما شروع خوبی داشتیم و می خواستیم حتما به سه امتیاز برسیم. از  تلاش و نمایش همه بازیکنان در این دیدار راضی هستم. نمایش با شخصیتی داشتیم. وقتی بهترتوپ را به گردش درآوردیم، کنترل بهتری روی بازی پیدا کردیم و توانستیم ضربه نهایی را به سلتا وارد کنیم. نیمه اول هر دو تیم موقعیت هایی داشتند ولی در نیمه دوم شرایط به نفع ما شد. باید تایید کنم که سلتا واقعا تیم خوبی بود و در برخی مقاطع ما را آزار هم داد.

امشب من هم مثل بازیکنان خسته شدم. بازی نکردم ولی فشار روانی بازی خیلی زیاد بود. از حالا فقط به دیدار با مالاگا فکر می کنیم.”

 کریس رونالدو در این دیدار دو گل برای رئال زد و زیدان هم ستاره تیمش را بار دیگر ستایش کرد.

او از لحاظ بدنی فوق العاده آماده است. مدت هاست که می گویم او از لحاظ بدنی در شرایط ایده آلی قرار دارد و این را در یکی دو ماه اخیر نشان داده است. رونالدو نه تنها گل می زند که بسیار هم می دود و یک انرژی مضاعف به کل تیم تزریق می کند. او بسیار آماده و سرحال است و باید به خاطر او خوشحال باشیم.”