اسپانیا

رونالدو: زیدان این فصل عملکرد خیلی خوبی داشت

فوتبال ترایب- کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، پس از پیروزی 4-1 تیمش مقابل سلتاویگو، عملکرد زین الدین زیدان در این فصل را تحسین کرد.

رئالی ها که از دو دیدار باقی مانده شان برای فتح لالیگا به 4 امتیاز نیاز داشتند، در دیدار دیشب در خانه سلتا به پیروزی رسیدند تا اکنون با یک تساوی در دیدار آخر، به قهرمانی دست پیدا کنند؛ هرچند تصمیم داور برای اخراج یاگو آسپاس، مهاجم سلتاویگو، باعث حریف و حدیث هایی شد.

رونالدو در پایان بازی گفت:” سرمربی این فصل همه چیز را خیلی خوب مدیریت کرد. ما تیم خیلی خوبی داریم با بازیکنان جوان بااستعداد و بقیه هم که باتجربه هستند.

من امسال کمی بیشتر استراحت کردم تا در هفته های پایانی در بهترین فرم باشم. این مسئله خیلی خوب نتیجه داد و در بازی های حساس به کمک ما آمد.

کار ما هنوز تمام نشده است. می دانیم که باید تا لحظه آخر با همین روند پیش برویم.

باید برای پیروزی مقابل مالاگا قرار بگیریم. هدف ما همیشه این است. ما رئال هستیم. باید نشان بدهیم که بهترین تیم هستیم و قهرمان می شویم.”

رونالدو می توانست در دیدار دیشب هت تریک کند اما یک موقعیت بسیار خوب را در دقایق پایانی از دست داد تا در این دیدار تنها دو گل زده باشد.

” از دست دادن چنین موقعیت هایی برایم طبیعی نیست. اما برای من هم می تواند رخ بدهد. هر انسانی می تواند اشتباه کند. من خوب کار می کنم و با گلزنی هایم به تیم کمک می کنم؛ بنابراین خوشحال هستم.”