لیگ ایران

مدیرعامل سایپا: پروین قلعه نویی را به ما توصیه کرده بود

فوتبال ترایب- رضا درویش مدیرعامل سایپا اعتقاد دارد که با علی دایی به مشکلی برنخواهند خورد و مشکلات دایی با دیگر مدیران به دلیل کمبودهای باشگاه ها بوده است.

مدیرعامل سایپا درباره وضعیت کادر فنی سایپا و اینکه آیا دایی کادر را به صورت کامل با خود خواهد آورد یا خیر گفت:” سرپرست ما اصغر حاجیلو خواهد بود. وقتی با آقای دایی قرارداد بستیم، ایشان سئوال کردند که آیا سرپرست دارید یا در کادری که معرفی می کنم باید سرپرست هم باشد. ما هم اعلام کردیم حاجیلو سرپرست ما است. همچنین ابراهیم صادقی هم سال بعد در کادر فنی سایپا حضور دارد.”

او با اشاره به توصیه علی پروین جهت به خدمت گرفتن امیر قلعه نویی افزود:” توصیه علی پروین انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی باشگاه بوده ولی هیات مدیره علی دایی را انتخاب کرده است.”

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این سوال که دایی سابقه تنش با مدیران باشگاههای قبلی خود را دارد و آیا این موضوع برای شما نگرانی ایجاد کرده است؟ گفت: ” اختلاف نظرهای دایی با باشگاه های سابق به خاطر کمبودهای باشگاه بوده است. ما در سایپا مجموعه کاملی داریم. سعی می کنیم بهترین امکانات را برای دایی فراهم کنیم تا فکر و ذکر سرمربی، روی تیمش باشد نه مسائل دیگر.”

درویش درباره شرایط تیم سایپا بعد از انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی گفت: “قرار شد تا دایی لیست بازیکنان فعلی و مدنظرش را بررسی کند و آنرا به ما گزارش بدهد. تا الان با هیچ بازیکنی برای فصل آینده صحبت نشده و منتظر نظر دایی هستیم. اخباری نیز به سایپا بر می گردد و اینکه می خواهد در تراکتورسازی بماند را فقط از رسانه ها می شنویم.”