استقلال

پیشکسوت استقلال: وزارت ورزش پرسپولیسی است!

علی جباری، پیشکسوت استقلال، از برخورد دوگانه وزارت ورزش و جوانان با دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شکایت دارد. او بر این نظر است که افرادی که در وزارت ورزش حضور دارند طرفدار پرسپولیس هستند و بین پیشکسوتان دو باشگاه تفاوت قائل می‌شوند.

او درباره مشکلات مدیریتی استقلال و ناقص بودن ترکیب هیات مدیره گفت:” این موضوع کاملا به وزارت ورزش برمی‌گردد. وقتی دو نفر از هیأت مدیره استقلال به هر دلیلی جدا شده‌اند باید برای آنها بلافاصله جایگزین انتخاب شود.. ما سال‌های قبل هم چنین مشکلاتی داشتیم.”

جباری با انتقاد از برخورد مسئولان وزارت با دو باشگاه آبی و قرمز افزود:” چرا باید بین دو باشگاه تفاوت ایجاد شود. هوادار استقلال در فصل نقل و انتقالات نگران تیمش است و وقتی مدیریت باشگاه کامل نیست طبعا تیم هم لطمه می‌بیند. ما دو سال پیش هم در یارگیری چنین مشکلاتی داشتیم. چرا هر سال در نقل و انتقالات سیستم مدیریتی در استقلال ناقص است؟ وقتی استقلال و پرسپولیس بازی دارند 100 هزار نفر در ورزشگاه و میلیون‌ها نفر از بیرون این تیم را رصد می‌کنند. پس طبیعی است که باید به این تیم‌ها اهمیت داد. به نظر من وزارت ورزش بین استقلال و پرسپولیس تفاوت قائل است!”

او در پایان درباره درخواست دیدار پیشکسوتان استقلال با وزیر ورزش صحبت کرد و اظهار داشت:” زمان وزیر قبل هم همین درخواست را داشتیم و تعجب می‌کنم چرا پیشکسوتان استقلال نمی‌توانند وزیر ورزش را ببینند و با او درد و دل کنند. چطور پرسپولیسی‌ها می‌توانند؟ پس به نظر من شخصی که آنجا نشسته پرسپولیسی است!”