اروپا فرانسه

بنزما: والوئنا نام من را به لجن کشید

فوتبال ترایب- کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید، از اینکه متیو والبوئنا همچنان او را در ماجرای اخاذی با نوار غیراخلاقی متهم می داند، عصبانی است.

بنزما متهم است که در ماجرای اخاذی از هم تیمی سابقش در تیم ملی فرانسه نقش داشته و به همین دلیل، رقابت های یورو 2016 را از دست داد و از سال گذشته دیگر به اردوی خروس ها دعوت نشد.

اما او در گفتگو با اکیپ، تاکید کرد که نقشی در این ماجرا نداشته و از اینکه والبوئنا همچنان نام او مطرح می کند، به شدت عصبانی است.

” او واقعا یک چیزی اش می شود. اینها فقط داستان اوست. شنیدم او گفته که می خواهد باز هم در کنار من بازی کند. در حالی که قبلا گفته بود من یک عوضی هستم، او را تهدید کردم و ترسانده ام. او همه این چیزها را ساخت و حالا می خواهد دوباره در کنار من بازی کند.

او گفت که اگر می دانست من در این ماجرا نقش دارم، شکایت نمی کرد. در یک سال و نیم گذشته، من بدترین دشمن او هستم؛ یک آدم بد. من باید تنبیه می شدم؛ باید به لجن کشیده می شدم، اسم خودم و خانواده ام لکه دار می شد.

دو سال است که من نمی توانم بهترین دوستم (کریم زیانی) را ببینم اما من نمی دانم که چرا والبوئنا همچنان صحبت می کند.

من دشمن او هستم. او می گفت من می خواستم از او پول بگیرم! او واقعا باید داستان سازی را کنار بگذارد. دروغ های او من را دیوانه می کند. او باید در مورد آنچه اتفاق افتاد، واقعیت را بگوید.”