پرسپولیس

برانکو: محرومیت تماشاگران بدترین خبر برای من و بازیکنانم بود

فوتبال ترایب- سرمربی تیم پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز تیم نسبت به جریمه afc‌ برای این باشگاه واکنش نشان داد. او با ابراز اندوه از بازی بدون تماشاگر مقابل لخویا در آزادی گفت:‌” فوتبال بدون هوادار معنایی ندارد. نمی‌دانم دلیل محرومیت تماشاگران ما چه بود، حقیقتاً در این مورد سخت‌گیری شده است.”

این چندمین بار است که به خاطر ندانم کاری عده ای تابلو دار در داخل و عدم حضور نمایندگان مقتدر در کنفدراسیون فوتبال آسیا، جریمه هایی چنین سنگین برای فوتبال ما رقم می‌خورد.

برانکو با اشاره به عملکرد فیفا و یوفا در این زمینه ها افزود:” شما در فیفا یا یوفا اتفاقات به مراتب بدتری را با جریمه‌های متفاوت‌تری مشاهده می‌کنید به طور مثال تماشاگران دیناموزاگرب در یک بازی مسائل حاشیه‌ای زیادی به وجود آوردند اما یوفا این باشگاه را مبلغ نیم میلیون دلار جریمه کرد و خبری از محرومیت هواداران نبود. در مقطعی تماشاگران تیم کرواسی شعارهای نژادپرستانه سر دادند اما دیدید فیفا فقط جریمه مالی برای فدراسیون کرواسی در نظر گرفت.”

وی خاطر نشان کرد: “محرومیت تماشاگران بدترین خبر برای من و بازیکنانم بود. ورزش و مخصوصاً فوتبال بدون تماشاگران جذابیتی نخواهد داشت. بسیار اندوهگین هستم که این اتفاق برای ما افتاده است.”