لیگ ایران تراکتورسازی

بازی پیچیده مدیران تراکتورسازی: با گل محمدی هم مذاکره شد

فوتبال ترایب- در حالی که دو روز قبل قرارداد نکونام با تراکتورسازی نهایی به نظر می‌رسید، جلسه امروز آجرلو با یحیی گل محمدی به پیچیدگی کلاف نیمکت تراکتور افزود.

مشکلات مالی و محرومیت های تراکتورسازی و بسته بودن دست آنها در جذب بازیکن تازه و از دست دادن تعدادی از یاران شاخص فصل گذشته از چالش های پیش روی مربی آینده تراکتورسازی است. مسایلی که مربیان مختلف را در ورود به حیطه این باشگاه مردد خواهد کرد.

پس از ادامه ندادن قلعه نویی با تراکتور و به توافق نرسیدن با فراز کمالوند، گل محمدی سومین مربی ایست که با مدیران این باشگاه پای میز مذاکره نشست.

در این جلسه، آجرلو برنامه ها و نظرات گل محمدی برای هدایت تراکتورسازی را با توجه به بودجه این تیم و شرایطی که برای گرفتن بازیکن دارد و سه بازیکن بیشتر نمی تواند جذب کند جویا شده است. گل محمدی هم در این جلسه درباره وضعیت بازیکنان این تیم و قراردادهایشان صحبت کرده و نظراتش را درباره آینده این تیم و احتمال نتیجه گیری آن اعلام کرده است.

عبدالله ویسی نیز دیروز خبر از مذاکره با اجورلو داده بود، به این ترتیب نکونام، گل محمدی و ویسی سه گزینه پر سر و صدای فعلی تراکتوری ها هستند.