انگلیس

گواردیولا: در بایرن و بارسا، با این نتایج اخراج می شدم

فوتبال ترایب- پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، معتقد است که اگر نتایجی که این فصل کسب کرد را با بایرن مونیخ یا بارسلونا می گرفت، اخراج می شد.

این مربی اسپانیایی در اولین فصل حضورش در سیتی نتوانست به جامی دست پیدا کند و تیمش در بهترین حالت در لیگ برتر در رتبه سوم قرار خواهد گرفت.

او به خبرنگاران گفت:” من به اینجا آمدم تا همین امسال به جام برسد اما این اتفاق رخ نداد. من به تلاش در این باشگاه، با این بازیکنان، با این کادر فنی، با رئیس و با مدیر ورزشی ادامه می دهم تا به نتیجه برسیم.

نتایج ما خوب نبود و اگر بخواهیم فقط براساس نتایج قضاوت کنیم، ما باید اخراج شویم و مربی دیگری به اینجا بیاید. با مربی جدید هم همان سوالات مطرح است و شرایط به همین ترتیب ادامه پیدا کند.

من به خاطر اینکه پپ هستم یا برای کاری که مدت ها پیش انجام داده ام، اینجا نمی مانم. من می دانم که مشکل چیست. قرار نیست در تمام طول تابستان به این فکر کنم که وای، اگر فصل بعد جامی نبریم، چه اتفاقی رخ می دهد.

فشار کاری مانند زمانی است که به بارسا رفتم؛ زمانی که چیزی برای دفاع از خودم نداشتم. در آن باشگاه، اگر در 6 ماه نتوانید به جامی دست پیدا کنید، اخراج می شوید. در بارسا یا بایرن، باید همیشه به جام برسید. در غیر این صورت فرصت دومی نخواهید داشت.

اینجا به من فرصت دیگری می دهند و ما از آن استفاده می کنیم. در شرایط من در یک باشگاه بزرگ، اخراج می شدم. مطمئنا. در باشگاه هایی که قبلا کار کردم، دیگر اینجا نبودم اما اینجا یک فرصت دیگری فراهم است و ما تلاش می کنیم تا این فصل بهتر کار کنیم.”