انگلیس

کونته: دیگو کاستا باید کیکش را با من تقسیم می کرد

فوتبال ترایب- آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، به شوخی اعلام کرد در صورتی که دیگو کاستا بار دیگر از اتاق خبرنگاران کیک بردارد، باید آن را با او تقسیم کند!

با قطعی شدن قهرمانی چلسی در رقابت های این فصل لیگ برتر با پیروزی مقابل وست بروم، کونته در دیدار شب گذشته مقابل واتفورد به تعدادی از بازیکنان اصلی اش، از جمله دیگو کاستا استراحت داد.

این مهاجم اسپانیایی هم که از نیمکت نشینی خسته شده بود، در میانه بازی به اتاق خبرنگاران رفت و یک کیک برداشت.

بعد از اینکه در پایان بازی این موضوع را به کونته گفتند، مربی ایتالیایی گفت:” چه غذایی برداشت؟ این مهم است. کیک شکلاتی؟ در این مورد از او عصبانی هستم. او باید یک تکه از کیک را به من می داد. من در طول بازی خیلی گرسته بودم. خیلی خوب می شد اگر یک تکه کیک یا شکلات می خوردم. کاری می کنم که او دفعه بعد کیک را با من تقسیم کند.”

کونته همچنین در پایان بازی در مورد جان تری، کاپیتان آبی ها، صحبت کرد.

” در مورد جان، اول از همه، من منتظرم تا او بعد از دیدار روز یکشنبه مقابل ساندرلند، جام را بالای سر ببرد. فکر می کنم همه بازیکنان می خواهند این را ببینند. این یک پایان مناسب برای جان است.

در اولین فصل حضورم در چلسی، جان کمک زیادی به من کرد؛ در داخل و خارج زمین. او در هر لحظه از فصل، پیام مناسب به بازیکنان می فرستاد.

جان تصمیم گرفته که به بازی کردن ادامه بدهد و در هر دیدار بازی کند. به همین دلیل، او تصمیم گرفت چلسی را ترک کند تا بتواند در هر بازی حضور داشته باشد. نمی دانم کجا خواهد رفت. اما مطمئنا، رفتن او یک ضربه بزرگ برای ما خواهد بود.”