استقلال

جپاروف در تهران؛ مهمانی خداحافظی

فوتبال ترایب- از روزی که پای سرورو جپاروف به ایران باز شد، این بازیکن برای استقلالی ها اصطلاحا “آمد” نداشت. درست بعد از امضای قرارداد آبی پوشان با او بود که خبر محرومیت نقل و انتقالاتی فیفا به اطلاعشان رسید و مجبور شدند جپاروف را به سپاهان قرض بدهند.

اما داستان به اینجا ختم نشد و این هافبک ازبک بعد از پایان لیگ ایران را ترک کرد و در هفته ی گذشته نیز از اظهارنظر رسمی درباره ی حضور در ایران خود داری کرده بود. چپاروف روز دوشنبه در تمرینات لوکوموتیو حاضر شد و با تیم سابق خود به تمرین پرداخت و شایعات پیرامون خود را بیشتر کرد.

چپاروف روز سه شنبه با انتشار عکسی در صفحه ی شخصی خود اعلام کرد که به ایران سفر خواهد کرد. سفری که بیشتر بوی جدایی میدهد تا وصال. جپاروف ترجیح داده تا به دلیل مسائل خانوادگی و دوری از فرزندانش سالهای پایانی فوتبال خود را در تاشکند ادامه دهد و تصمیمی برای بازگشت به استقلال ندارد. از طرفی رسمیت نداشتن قرارداد او در باشگاه استقلال دست او را برای چانه زنی باز گذاشته است.

این بازیکن در جلسه با مدیران استقلال و منصوریان با هدف متقاعد کردن آبی ها برای جدایی توافقی حاضر خواهد شد و باید دید آبی ها از خیر او میگذرند یا با دادن تسهیلاتی به او شرایط خانوادگی را برای او تسهیل خواهند کرد.