لیگ ایران

تعداد بازیکنان مجاز تیم ها در فصل نقل و انتقالات اعلام شد

فوتبال ترایب- رییس کمیته نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال تعداد بازیکن مجاز برای جذب در پنجره تابستانی تیم های لیگ برتر و آزادگان را اعلام کرد.

به گفته فریبرز محمودزاده تعداد بازیکنان ‏مجاز برای جذب به این ترتیب است که هر باشگاه لیگ برتر مانند فصل گذشته خواهد بود. به این ترتیب که 18 بازیکن با سن آزاد (بالای 23 سال) و 9 بازیکن زیر 23 سال برای لیگ برتر و 21 بازیکن سن آزاد و 9 بازیکن زیر 23 سال برای لیگ یک در نظر گرفته شده است.

معیار سن زیر 23 سال برای فدراسیون، متولدان 11 دی ماه سال 1373 به بعد میباشد. فصل نقل و انتقالات نیز از 25 خرداد به مدت 84 روز برقرار خواهد بود.

محمودزاده در مورد چگونگی تعداد جذب بازیکنان امید یا جوانان تیم‌ها، گفت: چگونگی تعداد جذب بازیکنان امید یا جوانان (متولدین ۱۱ دی ماه ۱۳۷۵ به بالا) از سوی ‏تیم‌های لیگ برتری و لیگ دسته اولی پس از تصمیم گیری نهایی در اوایل هفته آینده اطلاع ‏رسانی خواهد شد.‏

رئیس کمیته نقل و انتقالات در مورد زمان آغاز نقل‌وانتقالات برای تیم‌های لیگ دسته دوم ‏و سوم، یادآور شد: با توجه به عدم اتمام مسابقات لیگ‌های دسته دوم و سوم کشور فصل ‏جاری، زمان نقل‌وانتقالات فصل آینده این لیگ‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.‏