پرسپولیس

برانکو: مانع رفتن طارمی و رفیعی نمی‌شوم

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس، به پیشنهادهای خارجی مهدی طارمی و سروش رفیعی واکنش نشان داد. به گفته برانکو، داشتن مهدی و سروش آرزوی اوست ولی اگر رفتن آنها به فوتبالشان کمک کند، مانع نخواهد شد.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه شایع شده که از باشگاه دریافتی داشته است گفت: اتفاقا روز گذشته در باشگاه بودم اما پولی از باشگاه دریافت نکردیم و مثل همه بازیکنان از باشگاه طلب داریم.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به احتمال رفتن سروش رفیعی و مهدی طارمی به فوتبال اروپا اظهار داشت: “طارمی با قرارداد باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و از نظر من، او و سروش بازیکنان بسیار مهمی برای ما هستند اما اگر هر دو پیشنهادی بهتر از پرسپولیس داشته باشند و رفتن به تیم جدید باعث بهتر شدن موقعیت آنها می‌شود نمی‌توانیم مانع رفتنشان شویم. من آرزو می‌کنم که مهدی و سروش در پرسپولیس بمانند چرا که آنها بازیکنان ارزشمندی برای پرسپولیس هستند.

او درباره بازگشت احتمالی عالیشاه و نورالهی و لفظ خیانتکار که یکی از مسئولان درباره آنها به کار برده بود گفت: “امید عالیشاه و احمد نوراللهی تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس هستند و برای گذراندن خدمت مقدس سربازی تیم را ترک کردند. اینکه دیگران در مورد این دو بازیکن چه صحبتی کردند به من ارتباط ندارد و به اعتقاد من احمد و امید بازیکنان بسیار ارزشمندی هستند و من با آغوش باز از آنها استقبال خواهم کرد.”