اسپانیا

رئال 4-1 سویا: عکس کهکشانی ها روی جام

فوتبال ترایب-رئال مادرید در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 4-1 سویا را شکست بدهد و یک گام دیگر به قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا نزدیک تر شود. 

رئال بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از چند حمله خوب، در دقیقه 10 به گل رسید. خطا روی مارکو آسنسیو، یک ضربه آزاد برای رئالی ها به همراه داشت و پیش از این بازیکنان سویا بتوانند دیوار دفاعی را ایجاد کنند، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

در حالی که سویا می توانست در دقیقه 20 کار را به تساوی بکشد، ضربه یووتیچ به تیر دروازه برخورد کرد. سه دقیقه این رئالی ها بودند که روی یک حمله برق آسا، با ضربه کریس رونالدو به گل دوم رسیدند. در ادامه بازی متعادل تر شد اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم سویا توانست اختلاف را به حداقل برساند. یک شوت دقیق از یووتیچ بود که دروازه کیلور ناواس را باز کرد تا حساب کار 2-1 شود.

اما در دقایق پایانی بازی، این رئالی ها بودند که کاملا ابتکار عمل را در دست گرفتند و دو بار دیگر توسط کریس رونالدو و تونی کروس به گل رسیدند و در نهایت بک پیروزی پرگل را به نام خود ثبت کردند. 

به این ترتیب، شاگردان زین الدین زیدان اگر بتوانند در دو دیدار باقی مانده، 4 امتیاز کسب کنند، عنوان قهرمانی این فصل لالیگا را از آن خود خواهند کرد.