استقلال

خط و نشان منصوریان برای جپاروف

فوتبال ترایب- در حالی که امروز عکس هایی از حضور سرور جپاروف در تمرینات لوکوموتیو تاشکند منتشر شد، مثل اینکه مسئولین و کادر فنی استقلال نمی‌خواهند خود را از تک و تا بیندازند و هر روز برای او خط و نشان می‌کشند. این بار منصوریان بود که جپاروف را تهدید کرد که در صورت عدم حضور در ایران به مشکل برخواهد خورد.

سرمربی استقلال درباره وضعیت قرارداد جپاروف گفت:” او با ما به صورت کامل و 18 ماهه قرارداد دارد، وکیل او به باشگاه آمد و سعی و تلاشش را کرده است، البته او یک مقدار در فوتبال ما بوده و شیطنت‌های فوتبالی را یاد گرفته است. اگر بخواهد تصمیم دیگری بگیرد برایش بد و گران تمام می‌شود. اگر برنگردد ما تابع قوانین فیفا خواهیم بود، به باشگاه هم گفته‌ام وضعیت قرارداد او را اعلام کند.”

سرورجپاروف زمانی با استقلال قرارداد داخلی بست که استقلال در محرومیت فیفا بود بنابراین او با قراردادی شش ماهه به سپاهان رفت ولی حال که استقلالی ها خواهان بازگشت او هستند او جواب درستی نمیدهد و هنوز از ازبکستان باز نگشته است.

به نظر میرسد جپاروف پیشنهادهای بهتری از سپاهان یا تیم های دیگر دارد و با توجه به خالی بودن دست استقلالی ها از نظر حقوقی، سعی در وقت کشی دارد. باید دید آبی ها از او دست میکشند یا مدرکی برای به دام انداختن وی دارند.