استقلال

پاسخ منفی ساسان انصاری به استقلال: توصیه دوستان یا تعصب قرمز؟

فوتبال ترایب- ساسان انصاری که تا هفته های پایانی لیگ، در کورس آقای گلی با مهدی طارمی قرار داشت پیشنهاد خوبی از استقلال در جیب دارد. البته او که این روزها مشغول استراحت در اهواز است تا آماده سفر به اردوی اتریش همراه تیم ملی شود، تاکنون به صورت رسمی صحبتی نکرده است اما گفته می شود که او به صورت خصوصی پیغام داده است که خاطرات خوبی با پیراهن قرمز دارد و به آبی ها نخواهد پیوست.

این در حالی است که گمانه دیگر حکایت از تاثیر بختیار رحمانی بر تصمیم او دارد. بختیار نیم فصل بدی در استقلال داشت و نه در زمین برای تیمش کارساز بود و نه نظر کادر فنی و منصوریان را به قابلیت های خود جلب کرد. نتیجه کار، حضور بختیار پس از چند بازی نیم فصل در فولاد شد. حال به نظر میرسد بختیار که دوست نزدیک ساسان است، تجربه تلخش را به او منتقل کرده است و رای ساسان را زده است.

انصاری که ابتدای فصل نتوانست توجه برانکو را جلب کند و مجبور شد پرسپولیس را به مقصد فولاد ترک کند در این فصل خوش درخشید و توجه ها را به خود جلب کرد. منصوریان هم ظاهرا بی میل نیست که او را به خط آتش استقلال اضافه کند. از طرفی ساسان مطمئن است اگر به جمع آبی‌پوشان بپیوندد، برخلاف فصل قبل که پرسپولیسی شده بود، می‌تواند در ترکیب اصلی به میدان برود.

باید دید استقلال چقدر در پیشنهادش جدی است و انصاری تا چه حد به رنگ قرمز تعهد نشان میدهد.