پرسپولیس

وحید امیری: بعد از بازی لخویا درباره آینده ام تصمیم میگیرم

فوتبال ترایب- وحید امیری، وینگر خلاق پرسپولیس میگوید با اینکه پیشنهاداتی دارد ولی با توجه قرارداد دوساله با پرسپولیس تصمیم گیری برای آینده را پس از بازی با لخویا انجام خواهد داد. او اعتقاد دارد در آستانه جام جهانی نباید با تصمیم غلط، حضورش در تیم ملی را به خطر بیندازد.

امیری درباره پیشنهادات تازه از تیمهای مختلف با اشاره به قراردادش با پرسپولیس میگوید: “قراردادم با پرسپولیس دوساله است و یک فصل دیگر از آن باقی مانده است. پیشنهادهایی دارم ولی باید ابتدا ببینم شرایط باشگاه چگونه است. من سرباز پرسپولیسم و باید ببینم شرایط باشگاه چگونه می‌شود. باشگاه از نظر جذب بازیکن موفق عمل کرده و شرایط بهتر شده است. انتظار همیشه این است که پرسپولیس و بازیکنانش بهترین عملکرد را داشته باشند و انتظار از کسی که پیراهن این تیم را برتن می‌کند بالاست.”

او درباره جذب منشا و احتمال به خطر افتادن موقعیتش در تیم گفت: ” بعد از دیدار با لخویا حتما با برانکو ایوانکوویچ در خصوص آینده‌ام و پست بازی‌ام صحبت خواهم کرد. من اصلا پست تخصصی‌ام مهاجم نبود که بخواهم نگران آمدن منشا باشم اما اینکه ترافیک در خط میانی وجود دارد و امکان رقم خوردن اتفاقی باشد باید بعد از این جدال حساس صحبت کرد.

این هافبک قرمز پوش تاکید دارد که در سال منتهی به جام جهانی باید بهترین تصمص را بگیرد تا جایگاهش در تیم ملی محکم بماند و می افزاید:” اکنون در آستانه حضور در جام جهانی قرار داریم. تصمیمی که باید منتهی به تداوم حضورم در تیم ملی باشد و در سال جام جهانی قرار داریم و نمی‌خواهم با تصمیم اشتباه آن را از دست بدهم. بهترین اتفاق برای هر فوتبالیست حضور در جام جهانی است و آرزوی هر کسی است و نمی‌خواهم آن را از دست بدهم.”

او در پایان با جمع بندی سخنانش تصریح کرد:”همانطور که گفتم هم جام جهانی را در پیش داریم و هم اینکه پیشنهاد دارم اما من سرباز پرسپولیس هستم و تابع نظر این باشگاه.”