پرسپولیس

پروین: آنها باید از پرسپولیس بترسند!

فوتبال ترایب- اسطوره قرمزها اعتقاد دارد لخویا نهایتا در حد الریان قدرت دارد که در آزادی باید پنج گل از پرسپولیس دریافت می‌کرد و اگر قرار به ترس از حریف باشد، این لخویاست که باید از پرسپولیس بترسد.

علی پروین در گفت و گویی درباره وضعیت پرسپولیس در دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل لخویای قطر گفت: اگر قرار بود کسی پرسپولیس را بترساند این تیم الهلال بود که قهرمان عربستان است و اعتبارش بالاتر از همه تیم‌هاست وگرنه لخویا تیمی در سطح الریان بود.

او پس از این مقایسه اشاره ای به رویارویی پرسپولیس مقابل الریان در دور گروهی کرد و اظهار داشت: الریان اگر در بازی رفت پرسپولیس را برد در بازی برگشت باید در تهران حداقل 5 گل می‌خورد که اشتباه داور و بدشانسی و خراب شدن پنالتی مانع برد شد.

پروین اعتقاد دارد که در غربآسیا پرسپولیس حرف اول را میزند و می افزاید: خوشبختانه از غرب آسیا یک تیم به فینال می‌رسد ومن دوست دارم برنده نهایی غرب آسیا از بین 2 تیم ایرانی انتخاب شود هر چند اعتقاد دارم که پرسپولیس بهترین تیم غرب آسیا است وتیم های استقلال و الهلال عربستان و لخویا قطر و العین امارات هم شانس خوبی برای صعود دارند.

او در پایان برای صعود تمام تیمهای ایرانی از این مرحله ابراز امیدواری کرد: کار استقلال هم برابر العین سخت است ولی امیدوارم 3 تیم ایرانی بین 4 تیم برتر غرب باشند وهمان طور که گفتم این فرصت وجود دارد که برای اولین بار 2 تیم ایرانی فینال غرب آسیا را برگزار کنند.