Uncategorized

مرفاوی: خانواده من از داور بازی آخر صبا نمی‌گذرند

فوتبال ترایب- صمد مرفاوی که با سقوط صبا به لیگ دسته اول برای دومین بار از لیگ برتر خارج شد به شدت از اشکان خورشیدی داور بازی آخر صبا با استقلال خوزستان انتقاد کرد و او را به خدا واگذار کرد.

مرفاوی درباره داوری آن بازی گفت: “ما در هفته آخر با ناداوری سقوط کردیم و اگر با نتیجه 2 بر صفر به رختکن می‌رفتیم همه چیز تغییر می‌کرد. وقتی بازی مساوی شد و رقیب ما هم به گل رسیده بود، جمع کردن آن تیم سخت بود، ما با این حال تلاش‌مان را انجام دادیم، ولی با ناداوری شکست خوردیم. ما به هیچ عنوان مستحق سقوط نبودیم.”

او پای اعضای خانواده و هیجان و استرس وارده بر آنها را پیش میکشد و می افزاید: “واقعاً خانواده‌های ما چه گناهی دارند که باید با این وضعیت بسوزند و بسازند؟! اعضای خانواده من از اشکان خورشیدی نمی‌گذرند و بدترین آرزوها را برای او کرده‌اند. این داور شغل و سلامتی من را به خطر انداخت و چگونه می‌خواهد در آخرت جواب بدهد. اعضای خانواده من هر روز با نفرت از این داور یاد می‌کنند، چون او اشک آنها را درآورد!”

سرمربی صبای قم به دیدار سیاه جامگان و پرسپولیس اعتراضی ندارد و تأکید کرد: “من کاری به پرسپولیس ندارم، ولی معتقدم در فوتبال نباید نامردی باشد. من گلایه‌ای از پرسپولیسی‌ها ندارم، ولی همیشه باید نکات جوانمردانه را رعایت کنیم. “

مرفاوی درباره سکوتش پس از این بازی گقت: “واقعیت این است که من نمی‌خواستم صحبت کنم، چون در این فوتبال از برخی آدم‌ها نفرت داشته و دارم. در فضای فوتبال ایران فساد، دروغ، زدوبند، نامردی و خیانت وجود دارد و من با وجود چنین شرایطی باید از چه چیزی صحبت کنم؟!”

مرفاوی با دفاع از عملکرد تیمش در نیم فصل دوم خاطرنشان کرد: “ما در نیم‌فصل دوم 19 امتیاز گرفتیم و هفت پله صعود داشتیم. تمام مشکلات صبا به نیم‌فصل اول مربوط می‌شود که بی‌پول بودیم، ، هرج و مرج و اختلاف‌های درونی داشتیم و خیلی امتیاز از دست دادیم. در نیم‌فصل دوم خیلی چیزها را عوض کردیم. البته بی‌پولی هم وجود داشت، ولی همدلی بازیکنان بیشتر بود. “