استقلال

شهباز زاده: درباره بازگشت به استقلال حرفی نزده ام

فوتبال ترایب- سجاد شهباززاده زننده گل قهرمانی نفت می‌گوید تاکنون مصاحبه ای درباره بازگشت به استقلال انجام نداده است و میخواهد برای فصل آینده با حوصله و دقت تیم خود را انتخاب کند.

سجاد شهباز زاده در پایان یک فصل پر افت و خیز و ناکام، با زدن گل قهرمانی نفت تهران در جام حذفی، اولین جام خود را به دست آورد و فیلم امسال او با پایان خوش به اتمام رسید.

او درباره اینکه در بازگشت به تاستان سال قبل باز هم به ترکیه خواهد رفت یا خیر، گفت:” در آن مقطع سعی کردم بهترین تصمیم را بگیرم. شاید بله، اگر به گذشته برگردم باز هم به ترکیه می رفتم. باوجود باز یهای کم در ترکیه اما عملکرد خوبی داشتم. اگر کم بازی کردم دلایلش را قبلا شرح داده ام. بازیکنان بزرگ دنیا نه در سن بازنشستگی که در اوج در ترکیه بازی می کنند و این موضوع هم از نظر فنی هم روی من تاثیرگذاشته است.”

او درباره پیشنهادات امسال و به خصوص بازگشت به استقلال اظهار داشت:” بعد از فصل پر فراز و نشیب چند روز استراحت و بعد پیشنهاداتم را بررسی می‌کنم.

امسال سال مهمی برای من است. سعی می کنم انتخاب خوبی داشته باشم. راجع به تیم ها و پیشنهادات تک تک صحبت نمی کنم و نمی خواهم به حرف و حدیثها دامن بزنم. در همین حد صحبت کنم کافی است.

شهباز زاده با رد نقل قولهای نتسب به او در رسانه ها تصریح کرد: در روزهای اخیر نقل و قول هایی از من در مورد بازگشت به استقلال منتشر شده که من همه آنها را تکذیب می کنم. همین جا اعلام می کنم من هرگز صحبتی در مورد بازگشت به استقلال با رسانه های مختلف انجام نداده ام.