لیگ ایران

رامین رضاییان در فهرست خرید دایی

فوتبال ترایب- علی دایی بلافاصله پس از ورود به سایپا کمربندها را برای جذب بازیکنان مورد علاقه اش محکم کرده است و اولین گزینه وی نیز رامین رضاییان مدافع اخراجی پرسپولیس است.

دایی فصل سختی در نفت تهران سپری کرد، و بلافاصله پس از قهرمانی این تیم در جام حذفی به تیم سابقش سایپا که تجربه قهرمانی لیگ برتر را نیز با آن دارد، بازگشت.

وی از مسئولان این باشگاه خواست هر چه سریع‌تر برای جذب بازیکنان موردنظر او اقدام کنند تا بتواند در بهترین زمان و با تیمی کامل دور جدید تمرینات تیمش را آغاز کند. در این بین برخی از نفرات تیم نفت نیز در لیست خرید علی دایی قرار گرفتند تا در اولین فرصت با آنها قرارداد امضا شود.

علاوه بر رضاییان، شاگردان سابقش در نفت تهران نیز بدشان نمی آید دوباره زیر نظر او بازی کنند و تیم بی سر و سامان خود را ترک کنند. محمد قاضی و اکبر صادقی، دو بازیکنی هستند که از تیم نفت در لیست خرید دایی قرار گرفته‌اند و با توجه به اینکه این بازیکنان قراردادشان با باشگاه نفت به اتمام رسیده آنها را باید جزو خرید‌های ابتدایی سایپا دانست. باید دید چه نفراتی غیر از دو بازیکن نامبرده در لیست خرید دایی قرار خواهند گرفت.