استقلال

جوان اول استقلال با آبی ها تمدید میکند

فوتبال ترایب- امید نورافکن پدیده این فصل استقلال با این تیم به تفاهم رسید و فردا پیش از پرواز به کره قرار داد خود را در دفتر باشگاه تمدید خواهد کرد.

نورافکن کاپیتان تیم ملی جوانان و هافبک دفاعی موثر استقلال در این فصل علی رغم علاقه به حضور در اروپا، فعلا به ماندن در استقلال رضایت داد البته بندی در قرارداد امید نورافکن وجود دارد که او در صورت دریافت پیشنهاد خارجی می تواند با پرداخت مبلغی به باشگاه استقلال این تیم را ترک کند. در این بین گفته می‌شود پیشنهادهایی هم برای او وجود دارد که در فصل نقل و انتقالات ژانویه امکان انتقال او وجود خواهد داشت.

داستان حضور نورافکن در جام جهانی جوانان موضوع کشمکش منصوریان و پیروانی مربیان استقلال و تیم ملی بود که نهایتا منصوریان به این کار راضی شد. البته گویا منصوریان به شرطی اجازه حضور نورافکن در اردوی تیم جوانان را داد که او حاضر بشود قرارداد خود را با باشگاه برای طولانی مدت تمدید کند.

امید نورافکن با تایید این خبر گفت: صحبت هایم را با باشگاه انجام داده ام و مشکلی وجود ندارد. من با اجازه کادرفنی تیم جوانان فردا به کره جنوبی نمی روم. قراردادم را تمدید می کنم و روز دوشنبه راهی کره جنوبی خواهم شد.