لیگ ایران

ایمان مبعلی در آستانه وداع از فوتبال

فوتبال ترایب- پارگی رباط صلیبی این بازیکن نفت حداقل شش تا هفت ماه او را خانه نشین خواهد کرد و حتی احتمال بازگشت او به میادین را نیز با خطر روبرو کرده است.

ایمان مبعلی در 34 سالگی یکی از مهره های کلیدی نفت تهران در فصل متلاطم این تیم بود. پاسها و سانترهای کلیدی این بازیکن بارها باعث شکسته شدن قفل دروازه های رقبا شد و او در این فصل یکی از ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر بود.

مصدومیت ایمان از ناحیه رباط صلیبی باعث شد که او نه تنها بازی حساس فینال حذفی را از دست بدهد بلکه تقریبا تا پایان نیم فصل لیگ آینده نیز دور از میادین باشد. پارگی رباط صلیبی آن هم در این شرایط سنی بدترین اتفاق ممکن برای ستاره ای همچون مبعلی بود. چون با شرایط سنی که او دارد گذراندن دوران سخت مصدومیت بعد از جراحی بسیار دشوار است و شاید بعد از بهبود و بازگشت نتواند در باشگاه تراز اولی به فوتبالش ادامه دهد.

با آزمایشات نهایی پارگی رباط صلیبی پای راست ایمان قطعی است از همین رو او باید پای خود را به تیغ جراحان بسپارد که حداقل بین 6 تا 7 ماه او را از میادین دور خواهد نگه داشت یعنی بیش از دو سوم لیگ هفدهم تا با این شرایط بازیکنی که یکی از بهترین گلسازهای لیگ 16 بود، مشتری های پر و پا قرصی را از دست خواهد داد.