اسپانیا

ادعای مارکا؛ تمدید قرارداد زیدان با رئال تا 2020

فوتبال ترایب- نشریه اسپانیایی مارکا ادعا کرد که باشگاه رئال قصد دارد قرارداد زین الدین زیدان را تا سال 2020 تمدید کند.

زیدان که در اواسط فصل گذشته هدایت کهکشانی ها را برعهده گرفت، برای دومین فصل پیاپی این تیم را به فینال لیگ قهرمانان رساند.

او فصل قبل در حالی سرمربی رئال شد که این تیم با هدایت رافا بنیتس شرایط خوبی نداشت و فاصله زیادی با بارسا در لالیگا پیدا کرده بود اما او در نهایت توانست تیمش را به یک امتیازی رقیب کاتالانی برساند و در لیگ قهرمانان نیز با پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید، عنوان قهرمانی را از آن خود کردند.

نتایج خوب رئال با زیدان در این فصل هم ادامه پیدا کرد و اکنون در فاصله سه بازی تا پایان رقابت های این فصل لالیگا، مدعی اصلی قهرمانی هستند و با کسب 7 امتیاز از 9 امتیاز ممکن، می توانند قهرمانی شان را قطعی کنند.

ضمن اینکه تیم زیدان یک بار دیگر به فینال لیگ قهرمانان رسیده و برای رسیدن به “دو دسیما”، تنها یوونتوس را پیش رو دارند.

مارکا ادعا کرده که در صورت قهرمانی رئال در هر یک از این دو جام، قرارداد زیدان تا سال 2020 تمدید خواهد شد؛ هرچند این قرارداد طولانی تر نمی تواند تضمینی برای حضور بلندمدت او در سانتیاگو برنابئو باشد زیرا فلورنینو پرز نشان داده که نظرش در مورد مربیان رئال خیلی زود تغییر می کند.

مانند ژوزه مورینیو که در سال 2012 و با قهرمانی در لالیگا، قراردادش را تا سال 2015 تمدید کرد اما تنها یک فصل بعد از این باشگاه جدا شد.